Bill & Ted Face the Music – nowy fragment filmu

Już niedługo pojawi się kolejna odsłona kultowej produkcji z Keanu Reevesem.

Póki co pojawił się nowy fragment Bill & Ted Face the Music. Główni bohaterowie poznają w nim pewną ważną osobę:

Zobacz również: Mad Max: Na drodze gniewu – George Miller opowiada o potencjalnej przyszłości Furiosy

Wspaniała przygoda Billa i Teda oraz Szalona wyprawa Billa i Teda to kultowe i inspirujące wielu filmowców (oraz twórców memów) komedie science-fiction o dwóch niezbyt bystrych licealistach – Tedzie (Keanu Reeves) i Billu (Alex Winter) – marzących o karierze muzycznej. W pierwszej części odbywają podróż w czasie, aby przygotować się do egzaminu z historii, a w drugiej muszą zapobiec swojej śmierci z rąk robotów sobowtórów, by wygrać konkurs muzyczny, dzięki któremu ocalą świat. W filmach przewijały się gwiazdy muzyki, znani aktorzy (Pam Grier, William Sadler), a ważną postacią była gwiazda amerykańskiego stand-upu George Carlin.

Scenariusz sequela przygotowali Ed Solomon i Chris Matheson, twórcy poprzednich filmów z 1989 i 1991 roku. Na stanowisku reżysera zasiądzie Dean Parisot (Kosmiczna załogaRed 2).Wśród producentów wykonawczych znajdzie się Steven Soderbergh. Dystrybucją w USA zajmie się należący do MGM Orion Pictures.

Premiera Bill & Ted 3 nastąpi 1 września.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?