Advertisement
Advertisementpixel

Birds of Prey bez Catwoman?

Wygląda na to, że Warner Bros. szykuje Birds of Prey, tak jak się spodziewano, jednak bez ikonicznej postaci Kobiety-Kota. Tak przynajmniej wynika z twitterowego doniesienia dziennikarza z The Wrap.

Margot Robbie zrobiła taką furorę w Legionie samobójców, że powstanie czegoś takiego jest zaledwie kwestią czasu. Biorąc pod uwagę m.in. nacisk samej aktorki właśnie na ten projekt, przynajmniej póki co można spodziewać się właśnie Birds of Prey. Jednak oprócz Harley Quinn, tak naprawdę póki co pewna jest jeszcze co najwyżej Barbara Gordon a.k.a. Batgirl.

Catwoman miała zmienne szczęście w hollywoodzkich produkcjach – od świetnej Michelle Pfeiffer w Powrocie Batmana, poprzez beznadziejną Halle Berry w wiadomej produkcji, aż po niezłą, choć niespecjalnie pamiętną kreację Anne Hathaway w ostatniej części trylogii Mrocznego Rycerza od Christophera Nolana. Na następny występ przyjdzie nam chyba jednak poczekać nieco dłużej. Z powyższych doniesień wynika również, że plotka rozpuszczona przez użytkownika 4Chanu, jakoby Lea Seydoux ubiegała się o którąkolwiek rolę ma być bzdurą.

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?