Birds of Prey – kolejne nazwiska w obsadzie! Victor Zsasz jednym ze złoczyńców

Dotąd dowiedzieliśmy się co nieco o głównych bohaterkach tej kobiecej superprodukcji oraz złoczyńcy, którego zagra Ewan McGregor. Teraz pojawiło się kilka dodatkowych nazwisk.

Przede wszystkim ujawniono kolejnego antagonistę. Będzie nim Victor Zsasz, który w komiksach był psychopatycznym mordercą lubującym się w robieniu znaków na ciele za każdą zamordowaną ofiarę. Zagra go Chris Messina. Poza nim wystąpią również Steven Williams, Derek Wilson, Dana Lee, François Chau i Matthew Willig. Nie znamy jednak jeszcze ich ról.

Victor Zsasz

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: Glass – oto międzynarodowy zwiastun kontynuacji Niezniszczalnego i Split

Szczegóły fabuły Birds of Prey nie są jeszcze oficjalnie znane, lecz wiadomo, że film koncentrować będzie się wokół tytułowego zespołu kobiecych bohaterek i złoczyńców znanych z komiksów DC. Głównym antagonistą ma być zaś Black Mask.

Za film odpowiadać będą reżyserka Cathy Yan i scenarzystka Christina Hodson. W drużynie znajdzie się grana przez Margot Robbie Harley Quinn, Black Canary (Jurne Smollet-Bell), Huntress (Mary Elisabeth Winstead), Cassandra Cain oraz Renee Montoya.

Zdjęcia do produkcji ruszą na początku przyszłego roku. Birds of Prey zadebiutuje w kinach 7 lutego 2020 roku.

Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?