Birds of Prey – Mary Elizabeth Winstead przygotowuje się do roli Huntress!

Produkcja filmu Birds of Prey ma rozpocząć się już wkrótce. Tymczasem w sieci pojawił się krótki filmik ukazujący przygotowanie Mary Elizabeth Winstead do roli Huntress.

W dość krótkim materiale zamieszczonym na Twitterze możemy zobaczyć aktorkę trenującą jogę z wykorzystaniem hamaka i prezentującą niektóre pozy. Ciekawie wydaje się też brzmieć podpis pod udostępnionym filmem. Wskazuje on na to, że „Huntress zamierza skopać wiele tyłków w Birds of Prey„.

Zobacz również: Birds of Prey – kolejne nazwiska w obsadzie! Victor Zsasz jednym ze złoczyńców

Szczegóły fabuły Birds of Prey nie są jeszcze oficjalnie znane, lecz wiadomo, że film koncentrować będzie się wokół tytułowego zespołu kobiecych bohaterek i złoczyńców znanych z komiksów DC. Głównym antagonistą ma być zaś Black Mask.

Za film odpowiadać będą reżyserka Cathy Yan i scenarzystka Christina Hodson. W drużynie znajdzie się grana przez Margot Robbie Harley Quinn, Black Canary (Jurne Smollet-Bell), Huntress (Mary Elisabeth Winstead), Cassandra Cain oraz Renee Montoya.

Birds of Prey zadebiutuje w kinach 7 lutego 2020 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Heroic Hollywood

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?