Birds of Prey – pojawiły się informacje o budżecie produkcji

Wygląda na to, że wiemy już, jaki budżet będzie obejmował kolejną produkcję DC.

Według Vogue, które robiło swoją relację z planu, Birds of Prey będzie miało na podorędziu 75 milionów dolarów. To dość ciekawa informacja, jako że Warner Bros. jeszcze nigdy nie przeznaczył tak mało funduszy na film DC – a potrafił zagospodarować nawet 300 milionów dolarów budżetu (Liga Sprawiedliwości).

Birds of Prey

Fot. Materiały prasowe

Akcja Birds of Prey rozgrywa się po wydarzeniach z Legionu samobójców. W filmie zobaczymy jak Harley Quinn dołącza do Black Canary, Huntress i Rene Montoi, by ochronić młodą Cassandrę Cain, która weszła w posiadanie diamentu należącego do przestępcy zwanego Black Mask.

Zobacz również: Czarna Wdowa – superbohaterka na zdjęciach w leśnej scenerii

Za film odpowiadać będą reżyserka Cathy Yan i scenarzystka Christina Hodson. W obsadzie znajdują się Margot Robbie (Harley Quinn), Jurne Smollet-Bell (Black Canary), Mary Elisabeth Winstead (Huntress), Ella Jay Basco (Cassandra Cain/Batgirl), Rosie Perez (Renee Montoya) oraz Ewan McGregor (Black Mask).

Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) mają trafić do kin 7 lutego 2020 roku.

Źródło: comicbook.com / ilustracja wprowadzenia: materialy prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?