Birds of Prey – zamknięty pokaz prasowy dla Warner Bros.? Kiepskie opinie

Według najnowszych źródeł, specjalnie dla producentów z Warner Bros. odbył się pokaz Birds of Prey. I jeżeli owe doniesienia są prawdą, pojawiły się komplikacje.

Podobno bowiem obraz na tym etapie nie został przyjęty pozytywnie. Ci, którzy pamiętają kulisy powstawania wielu poprzednich filmów uniwersum DC – na czele z Batman v. Superman i (w szczególności) Legionem samobójców – wiedzą, że tego typu sytuacje mogą grozić ingerencją ludzi ze studia w finalną wersję projektu.

Birds of Prey

Fot. Materiały prasowe – kolaż

Akcja Birds of Prey rozgrywa się po wydarzeniach z Legionu samobójców. W filmie zobaczymy jak Harley Quinn dołącza do Black Canary, Huntress i Rene Montoi, by ochronić młodą Cassandrę Cain, która weszła w posiadanie diamentu należącego do przestępcy zwanego Black Mask.

Zobacz również: The King’s Man – wielka gra się rozpoczyna! Oto pierwszy zwiastun!

Za film odpowiadać będą reżyserka Cathy Yan i scenarzystka Christina Hodson. W obsadzie znajdują się Margot Robbie (Harley Quinn), Jurne Smollet-Bell (Black Canary), Mary Elisabeth Winstead (Huntress), Ella Jay Basco (Cassandra Cain/Batgirl), Rosie Perez (Renee Montoya) oraz Ewan McGregor (Black Mask).

Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) mają trafić do kin 7 lutego 2020 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?