Blade – do której fazy MCU może należeć projekt?

Choć Mahershala Ali został już ogłoszony nowym Blade’em, fani wciąż muszą jeszcze nieco poczekać na jego występ. Zwłaszcza biorąc pod uwagę poniższe doniesienia.

Po panelu Marvela Kevin Feige porozmawiał jeszcze z dziennikarzem portalu Collider. I wygląda na to, że Blade nie pojawi się w 4. fazie MCU.

To, co ogłosiłem, stanowi kompletną 4. fazę na takiej zasadzie, na jakiej ogłaszałem produkcje pięć lat temu przy okazji fazy trzeciej. Niektóre pozycje mogą być przesunięte, zmienione tak, jak robiliśmy to wcześniej. Wystarczy przypomnieć sobie o tym, co mówiłem przy okazji 3. fazy. Nad tym, co mamy teraz pracowaliśmy od pewnego już czasu, ale oczywiście jakieś zmiany są możliwe.

Feige odniósł się w swojej wypowiedzi do projektów, które mają już określoną datę. Jako że Blade został dopiero co wstęnie ogłoszony, powinniśmy się go spodziewać dopiero jakoś na 5. fazę.

Blade MCU

Fot. BossLogic

Zobacz również: Blade będzie polował w MCU! Poznaliśmy następcę Weasleya Snipesa! | SDCC 2019

Coś zaś się tyczy wspominanych przez sternika MCU ogłoszeń sprzed 5 lat, warto zaznaczyć, że wspomniane zestawienie 3. fazy nie wspominało o najnowszej części Spider-Mana czy Ant-Man i Osa, czyli filmach które ostatecznie zostały wstawione dopiero później. Z drugiej strony, zapowiedziano Inhumans, które koniec końców przerzucono do telewizji, ponosząc tam następnie spektakularną klęskę na wszystkich możliwych frontach. Blade na pewno nie pojawi się wcześniej niż za 2-3 lata, ale  zarówno ta produkcja, jak i wiele innych mogą być jeszcze bez problemów przedstawiane w zupełnie innym świetle.

Źródło: Collider / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe – kolaż

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?