Blade – Maershala Ali odpowiada na gratulacje Wesleya Snipesa

Weasley Snipes od lat starał się przekonać Marvel, by ponownie wystąpić w roli słynnego pół-wampira. Ostatecznie jednak jego rolę przejął ktoś inny.

Choć dla gwiazdy kina akcji z pewnością nie była to najmilsza wiadomość, pierwszy ekranowy Blade zachował się z klasą i pogratulował Mahershali Alemu roli. Sam zainteresowany nie pozostał mu dłużny, wyrażając wielki szacunek dla swojego poprzednika.

View this post on Instagram

👑 @realwesleysnipes ⚔️

A post shared by Mahershala Ali (@mahershalaali) on

Zobacz również: Blade – do której fazy MCU może należeć projekt?

Czy Ali dorówna ikonicznej roli charyzmatycznego Snipesa? Na to musimy jeszcze zaczekać, jako że nowy Blade ma wchodzić w obręb dopiero z okazji 5. fazy Marvel Cinematic Universe, więc tak naprawdę nie znamy nawet orientacyjnej daty premiery. Warto jednak pamiętać, że 2-krotny laureat Oscara jak dotąd udowodnił, że potrafi w sposób wiarygodny wcielać się w bardzo różne postacie – od klasycznych złoczyńców (Alita: Battle Angel) aż po skomplikowaną postać policjanta w trzech różnych fazach życia (3. sezon Detektywa). Do tego ma już za sobą rolę w adaptacji komiksu – wielu zapamiętało go właśnie z kreacji Cottonmoutha w Luke’u Cage’u. Mamy zatem niejeden powód, aby ufać tej decyzji.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe – kolaż

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?