the old guard background Advertisement

Bloodshot – oto drugi zwiastun filmu!

Podczas gdy Jason Statham i Dwayne Johnson zabawiają się w spin-offie Szybkich i wsćiekłych, Vin Diesel szykuje się na rozróbę SF.

Pojawił się nowy międzynarodowy zwiastun Bloodshot, a w nim kilka dodatkowych scen akcji i fragmentów ekspozycji głównego bohatera.

Zobacz również: Najlepsze filmy przygodowe 2019 roku! Ranking aktualizowany!

Stworzony przez Kevina Van Hooka, Dona Perlina i Boba Laytona komiks Bloodshot opowiada historię byłego żołnierza – Raya Garrisona, który został zamordowany, a następnie przywrócony do życia. Jego ciało wzmocniono technologicznymi usprawnieniami należącymi do Rising Spirit Technologies. Tak więc bohater został wypełniony miliardami nanobotów. Dzięki wspomnianym usprawnieniom Ray staje się żołnierzem idealnym. Rany bohatera leczą się samoistnie, posiada on zdolność zmiany kształtu, jak również może wpływać i kontrolować przeróżną technologię. Niestety Ray, zwany od teraz Bloodshotem, cierpi na całkowitą utratę pamięci. Bohater zmaga się z odzyskaniem straconych wspomnień, uświadamiając sobie jednocześnie, jakim stał się rodzajem broni z pomocą innych usprawnionych kombatantów zwących siebie dumnie Chainsaw.

W obsadzie widowiska znajdują się: Vin Diesel, Toby Kebbell, Sam Heughan, Eiza Gonzalez, Talulah Riley, Johannes Haukur Johannesson, Lamorne Morris, Guy Pearce i Alex Hernandez.

Reżyserem filmu jest Dave Wilson. Scenariuszem z kolei zajął się Eric Heisserer. Premiera 13 marca.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?