Bloodshot – zobacz pierwsze 9 minut filmu. Premiera już na VOD!

Już od wczoraj – 24 marca Bloodshot pojawił się w amerykańskich serwisach VOD. W internecie pojawiło się pierwsze 9 minut filmu. Sprawdźcie czy to wystarczy by zachęcić Was do obejrzenia nowej produkcji z Vinem Dieslem

Zobacz również: Najlepsze filmy przygodowe 2019 roku

Stworzony przez Kevina Van Hooka, Dona Perlina i Boba Laytona komiks Bloodshot opowiada historię byłego żołnierza – Raya Garrisona, który został zamordowany, a następnie przywrócony do życia. Jego ciało wzmocniono technologicznymi usprawnieniami należącymi do Rising Spirit Technologies. Tak więc bohater został wypełniony miliardami nanobotów. Dzięki wspomnianym usprawnieniom Ray staje się żołnierzem idealnym. Rany bohatera leczą się samoistnie, posiada on zdolność zmiany kształtu, jak również może wpływać i kontrolować przeróżną technologię. Niestety Ray, zwany od teraz Bloodshotem, cierpi na całkowitą utratę pamięci. Bohater zmaga się z odzyskaniem straconych wspomnień, uświadamiając sobie jednocześnie, jakim stał się rodzajem broni z pomocą innych usprawnionych kombatantów zwących siebie dumnie Chainsaw.

W obsadzie widowiska znajdują się: Vin Diesel, Toby Kebbell, Sam Heughan, Eiza Gonzalez, Talulah Riley, Johannes Haukur Johannesson, Lamorne Morris, Guy Pearce i Alex Hernandez.

Reżyserem filmu jest Dave Wilson. Scenariuszem z kolei zajął się Eric Heisserer. Premiera w kinach odbyła się 13 marca.

Źródło: YouTube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?