Bond 25-Kolejne problemy na planie produkcji!

Ekipa tworząca Bonda 25 nie ma lekko. Nie dość, że scenariusz jest jeszcze niedopracowany, to jak na złość urazu doznała główna gwiazda filmu, Daniel Craig. Aktor nabawił się niegroźnej kontuzji kostki w zeszłym tygodniu i zostanie poddany operacji.

Po problematycznym zabiegu Craig będzie potrzebował dwóch tygodni na dojście do pełni sił. Filmowcy nie zamierzają jednak stać w miejscu-pod nieobecność odtwórcy Bonda zostaną nakręcone sceny bez udziału agenta Jej Królewskiej Mości. Producenci zapewniają, że uraz Craiga nie wpłynie na datę premiery Bonda 25. Wygląda więc na to, że pozostanie to kwiecień 2020 roku.

25

Fot. Mat.,prasowe

W nowej części Bond cieszy się spokojnym życiem po odejściu z wywiadu, żyjąc na Jamajce. Jego spokój zostanie zmącony, gdy o pomoc poprosi go jego stary przyjaciel z CIA, Felix Leiter. Misja ocalenia porwanego naukowca stanie się o wiele groźniejsza niż się wydaje. Wszystko za sprawa tajemniczego złoczyńcy uzbrojonego w nowy typ niebezpiecznej technologii.

Zobacz również: W Avengers: Wojna bez granic Steve Rogers miał być z Sharon Carter

W obsadzie oprócz Craiga znaleźli się m.in Lea Seydoux, Rami Malek, Ralph Fiennes, Ben Whishaw, Naomie Harris i Ana De Armas. Za kamerą Cary Fukunaga.

Źródło: The Hollywood Reporter/ Ilustracja wprowadzenia: Kadr z filmu Spectre

Stały współpracownik

Fan kina komiksowego, popkultury ogólnie oraz Realu Madryt.
Nie pogardzę dobrą książką, zwłaszcza jeśli chodzi o literaturę kryminalistyczną.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?