Bond 25 – wiemy, kto z obsady powróci

Jak pamiętają ci, którzy są na bieżąco z projektem nowych przygód Jamesa Bonda, nie tak dawno przetrwał on niemałą implozję w postaci odejścia dotychczasowego reżysera, Danny’ego Boyle’a. Teraz, jakiś czas po ogłoszeniu Cary’ego Fukanagi na stanowisku reżysera, dowiadujemy się, kto z obsady ma pozostać w obsadzie u boku Daniela Craiga.

Przede wszystkim – jak zakończenie Spectre już nieco sugerowało – powróci Lea Seydoux w roli Madeline Swann, córki niegdysiejszego arcywroga Bonda. Poza nią powrócą również jeszcze 3 postacie. I tu już tym bardziej nie ma za bardzo zaskoczeń. Ponownie zobaczymy Ralpha Fiennesa  jako nowego M, Ben Whishaw jako Q oraz Naomie Harris, która po raz trzeci odegra Moneypenny.

Bond

kadr z filmu Spectre

Zobacz również: W Top Gun: Maverick mają się pojawić sceny z przeszłości

Wiemy też już od pewnego czasu, że kolejny film o Agencie Jej Królewskiej Mości ma kontynuować wątki rozpoczęte w Casino Royale. Może więc, skoro tym razem to już faktycznie prawdopodobnie ostatni film z Bondem-Craigiem, otrzymamy jakieś ciekawe zwieńczenie tego rozdziału?

Źródło: dailmymail.co.uk / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Spectre

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?