Bond 25 z opóźnioną datą premiery i zmianami w scenariuszu!

Portal Deadline informuje, że premiera filmu o roboczym tytule Bond 25 została przesunięta o niecałe dwa miesiące. Tymczasem redaktorzy The Playlist otrzymali wieści o zatrudnieniu nowego scenarzysty do przygotowania poprawek obecnej wersji fabuły filmu.

Scott Z. Burns został zatrudniony, aby dokonać dosyć dużych poprawek w scenariuszu Neala Purvisa i Roberta Wade’a o kolejnych przygodach Agenta Jej Królewskiej Mości. Zdjęcia do produkcji mają rozpocząć się w kwietniu tego roku. Burns miał otrzymać bardzo duże honorarium za cztery tygodnie prac nad filmem o roboczym tytule Bond 25. Podobną funkcję pełnił on blisko dekadę wcześniej przy Ultimatum Bourne’a, gdzie dokonał poprawek w pierwszej stronie skryptu Tony’ego Gilroya. Pierwotnie miał też przygotować historię do filmu szpiegowskiego Kryptonim U.N.C.L.E. w reżyserii Stevena Soderbergh (ostatecznie za kamerą stanął Guy Ritchie, który napisał scenariusz z Lionel Wigramem  – przyp. autora). EON Productions chciało pozyskać Burnsa wcześniej, ale dotychczasowe zobowiązania nie pozwalały mu na podjęcie współpracy z wytwórnią.

Zobacz również: Bond 25 – wiemy, kto z obsady powróci

W filmie Bond 25 poza Danielem Craigiem powrócą także: Ralph Fiennes, Lea Seydoux, Naomie Harris oraz Ben Whishaw. Jeśli zaś chodzi o datę premiery, to wedle ostatnich doniesień, zostanie ona przesunięta o niecałe dwa miesiące, z Walentynek na 8 kwietnia 2020 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?