Advertisement

Bracia Russo chętni do wyreżyserowania filmu o X-Menach!

Joe i Anthony Russo, znani z kilku bardzo dobrych produkcji Marvela, chcieliby wyreżyserować kolejny film. Tym razem mowa o X-Men.

Dwie ostatnie części Avengersów, to filmy z których bracia są najbardziej znani. Oczywiście, jest to w pełni uzasadnione, gdyż ich dzieła zostały docenione przez fanów MCU na całym świecie. Po ostatniej odpowiedzi na reddicie, wszyscy miłośnicy Logana powinni polubić ich jeszcze bardziej. Mianowicie, jeden z użytkowników zapytał, jakim filmem o superbohaterach poza MCU, są najbardziej zainteresowani w kwestii reżyserowania. Odpowiedzieli, że od zawsze kochali Wolverina.

Zobacz równierz: Taika Waititi wyreżyseruje tajny film dla Fox Searchlight przed Thorem 4

Jednak same chęci nie wystarczą, Prawa do X-menów posiada 20th Century Fox, a to znacznie utrudnia sprawę. W najnowszym filmie o Wolverinie od Foxa  pt. Logan główny bohater umiera i w ten sposób kończy się historia bohatera granego przez wybitnego w swojej roli, Hugh Jackmana. Jest jednak nadzieja. Kevin Feige, prezes Marvel Studios na Comic-Conie w San Diego, ogłosił, że studio nie porzuci filmów o mutantach. A czy wy, chcielibyście zobaczyć nowych X-Menów w wersji od braci Russo?

Źródło: Reddit / Ilustracja wprowadzenia:materiały prasowe

Jestem wielkim wielbicielem, kina, seriali i mangi. Uwielbiam gry komputerowe i spędzam przy nich najwięcej wolnego czasu. Moje ulubione uniwersum to Warhammer 40k. Jestem osobą zwracająca szczególną uwagę na jakość, dlatego moje recenzje są wyjątkowo surowe.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?