Bracia Russo pozyskali prawa do filmu The Last Neanderthal!

Anthony i Joe Russo, znani jako Bracia Russo (Avengers: Wojna bez granic), kupili za pośrednictwem swojego studia AGBO, prawa do dramatu The Last Neanderthal, o czym poinformował portal Deadline.

The Last Neanderthal określany jest jako „epicka przygoda i mocny dramat, będący także opowieścią o przetrwaniu, zemście oraz odkupieniu. Czerpie przy tym z ostatnich odkryć, by opowiedzieć prehistoryczną opowieść”. Film będzie wyreżyserowany przez koordynatora kaskaderów Terry’ego Notary’ego (Avatar, Hobbit, Ewolucja planety małp). Będzie on pracował na scenariuszu napisanym we współpracy z Johnem Brancato (Terminator: Ocalenie, Gra). Całość będzie kręcona w technologii motion capture. Warto przypomnieć, że Notary pracował już wcześniej z Braćmi Russo przy Avengers: Wojna bez granic, gdzie wcielił się w Cull Obsidiana.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Getty Images

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?