Bracia Russo udostępniają smutną fanowską grafikę podsumowującą finał Wojny bez granic

Pamiętacie Ostatnią Shoarmę, na której przedstawiono najważniejszych bohaterów trzeciej części Avengers szykujących się do ciężkiego boju z Thanosem i jego armią? Bracia Russo podrzucili kolejną, zaktualizowaną już scenkę.

Jak widać, fanowska grafika odzwierciedla smutny finał Wojny bez granic. Nietrudno zauważyć, że znajdują się na niej już tylko ci, którzy ocaleli słynne już pstryknięcie palcami Szalonego Tytana.

Zobacz również: Avengers 4 – Wakanda będzie miała większe znaczenie po dokrętkach?

W obsadzie znaleźli się: Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Scarlett Johansson, Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Anthony Mackie, Paul Bettany, Elizabeth Olsen, Chadwick Boseman, Sebastian Stan, Don Cheadle, Chris Pratt, Dave Bautista, Zoe Saldana, Pom Klementieff, Benedict Cumberbatch, Benedict Wong, Sean Gunn, Tom Holland i Josh Brolin.

Film wyreżyserowali Anthony i Joe Russo, a scenariusz stworzyli Christopher Markus i Stephen McFeely. Film w kinach zadebiutował 25 kwietnia.

Źródło: comicbookmovie.com | Ilustracja główna: kadr z filmu Avengers: Wojna bez granic

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?