Bradley Cooper zastąpi Leonardo DiCaprio w nowym Zaułku Koszmarów!

To nie będą miłe informacje dla fanów Leonardo DiCaprio. Aktor odrzucił propozycję zagrania głównej roli w nowym filmie Guillermo del Toro zatytułowanym Zaułek Koszmarów. Leo ma zastąpić Bradley Cooper.

 Zaułek Koszmarów jest ekranizacją książki Williama Lindsaya Greshama. Powieść już raz doczekała się swojej filmowej wersji. Było to w 1947 roku, a gwiazdą filmu był Tyrone Power.

Zaułek koszmarów

Fot. Kadr z filmu Narodziny Gwiazdy

Lata trzydzieste XX wieku to były pozornie inne czasy, gdzie popularne były jarmarki osobliwości i wróżenie z kart tarota. Będąc naganiaczem widzów do jarmarcznych bud pełnych dziwnych postaci, Stan Charlisle wystarczająco dużo zobaczył, by chcieć w życiu czegoś więcej. Ma na tyle sprytu i ambicji, żeby oczyma wyobraźni zobaczyć siebie u boku pięknej Molly w roli medium w jego własnym show. Żeby to się udało, Stan musi tylko wcześniej zabić jednego pijaczka i zająć się wdową  po nim, żeby nauczyła go najlepszych sztuczek.

Zobacz również: Adobe Premiere Rush na flagowych smartfonach Samsung Galaxy

Del Toro napisze scenariusz wraz z Kim Morgan oraz będzie jednym z producentów filmu. Ekipa na plan zdjęciowy ma wejść jesienią.

Źródło: Variety/ Ilustracja wprowadzenia: Vanity Fair

Stały współpracownik

Fan kina komiksowego, popkultury ogólnie oraz Realu Madryt.
Nie pogardzę dobrą książką, zwłaszcza jeśli chodzi o literaturę kryminalistyczną.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?