Brian O’Conner powróci przy okazji kolejnych Szybkich i wściekłych?!

Wyjściowo pożegnanie z tą postacią mieliśmy już przy siódmej odsłonie tej długiej serii. Jednak nie jest wykluczone, że Brian, jedna z ikon Szybkich i wściekłych, może powrócić, przynajmniej czysto teoretycznie.

Tego przynajmniej chcieliby bracia tragicznie zmarłego Paula Walkera, Caleb i Cody.

Mam nadzieję na chociażby małe cameo, w którym Paul wraca, żeby uratować przyjaciół. To moje marzenie i mam nadzieję, że się spełni przy okazji któregoś z przyszłych filmów – powiedział Cody.

Brian O'Conner

Kadr z filmu Szybcy i wściekli 7

Zobacz również: Powstanie film na podstawie niezrealizowanego scenariusza autorstwa Sama Peckinpaha!

To oczywiście jak na razie myślenie życzeniowe braci. Przypomnijmy, że oni sami ostro zaprotestowali przy wyjściowym pomyśle doprowadzenia do śmierci Briana w Szybcy i wściekli 7. Ostatecznie zatem mieliśmy ładne pożegnanie, dzięki któremu O’Conner pozostał żywy w serii, tylko wycofał się z „branży” wraz z rodziną.

Chcielibyście powrotu tej postaci w którejś z kolejnych części lub spin-offie?

Źródło: MovieWeb / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Anonim pisze:

Nie Nie Nie, Ze wszystkich aktorów w Szybkich i Wściekłych ten aktor ma najmniej tego czegoś dzięki czemu jakoś wypada jego postać. To już bym wolał żeby ten mały pomocnik niezdara z ostatniej części zastąpił jego miejsce.

Dorc pisze:

Ja bym chciała żeby Paul znów powrócił do serii Szybkich i Wściekłych, bo to on rozpoczoł całą serie a nie Vin Diesel. Powinien to być hołd dla Paula.

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?