Bruce Willis zagra lidera terrorystów w thrillerze Reactor

Aktor znany z roli policjanta McClane’a tym razem stanie po drugiej stronie barykady. Bruce Willis wcieli się w lidera terrorystów, którzy przetrzymują zakładników w elektrowni jądrowej.

Kino akcji to dla Willisa chleb powszedni. Najczęściej kojarzymy go jednak z postaciami stojącymi po stronie prawa. Tym razem będzie on antagonistą filmu. W Reactor Bruce Willis stanie się głównym zagrożeniem dla otoczenia. Chęć zemsty popchnie go do zebrania grupy najemników, którzy razem z nim zajmą elektrownię jądrową i pojmają pracowników. Uratować ich będzie w stanie tylko były żołnierz włączony do akcji.

Fot. kadr z filmu Glass

Zobacz również: Fundacja – powstaje serial na bazie arcydzieła SF Isaaca Asimova!

Za reżyserię filmu odpowie Jared Cohn (Jailbait). Pracował on także przy scenariuszu razem z Cam Cannonem (Ostatnia misja USS Indianapolis) i Stephenem Cyrusem. Produkcja rozpocznie się jeszcze tego lata. Nie podano jeszcze daty premiery.

Źródło: hollywoodreporter.com / Ilustracja wprowadzenia: Vianney Le Caer

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MATT CORDELL pisze:

Bruce Willis to jeden z najlepszych aktorów. Jego filmy zawsze oglądałem z czystą satysfakcją. A nowe produkcję wyczekuję z niecierpliwością. A nowy film „Reactor” z jego udziałem będzie ucztą dla oczu i każdego kinomana📺📺📺.

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?