Advertisement
banner

Bumblebee otrzyma sequel! Czy pojawią się solowe filmy o innych Transformerach?

Bumblebee został bardzo dobrze oceniony zarówno przez widzów, jak i krytyków – co stanowi ciekawą nowość w stosunku do produkcji z uniwersum Transformers. Nie dziwi zatem decyzja o stworzeniu sequela.

Reżyserujący Bumblebee Travis Knight, jak i dwójka głównych aktorów – Hailee Steinfeld oraz John Cena – również mieli chętnie wyrazić zgodę na udział. Co więcej, portal Deadline podaje, że studio Paramount ma poważnie rozważać możliwość wypuszczenia innych spin-offów poszerzających uniwersum Transformers.

Bumblebee

Fot. Paramount Pictures

Opis dystrybutora filmu (kino): Rok 1987. Na jednej z kalifornijskich plaż Bumblebee znajduje azyl na złomowisku. Tymczasem Charlie (Hailee Steinfeld), dziewczyna u progu dorosłości, próbuje zrozumieć świat, wciąż szukając w nim dla siebie miejsca i roli. Na wspomnianym złomowisku znajduje zdezelowanego, rdzewiejącego Bumblebee. Kiedy udaje jej się go odrestaurować, szybko orientuje się, że Bumblebee nie jest zwykłym żółtym „garbusem”.

Zobacz również: Aquaman z największymi dochodami w box office ze wszystkich filmów DC!

Obraz wyreżyserował Travis Knight. Jego gwiazdami są: Hailee Steinfeld, Pamela Adlon, John Cena, Stephen Schneider, Jorge Lendeborg Jr., Jason Drucker, Kenneth Choi, Ricardo Hoyos, Abby Quinn, Rachel Crow i Grace Dzienny. Ponadto Angela Bassett podłoży głos za Decepticona zwanego Shatter, a Justin Theroux wcieli się w Dropkicka, czyli innego przedstawiciela wspomnianej grupy.

Scenariuszem obrazu zajęła się Christina Hodson. Bumblebee trafi do polskich kin już 4 stycznia 2019 roku.

Źródło: cbr.com / Ilustracja wprowadzenia: Paramount Pictures

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?