the old guard background Advertisement

Bumblebee – pierwszy teaser spin-offa Transformers!

Ulubiony żółto-czarny autobot Bumblebee, kórego poznaliśmy w filmie Transformers będzie miał własny, solowy film. Spin-off opowie nam historię niemówiącego robota i przeniesie nas w lata ’80. Zobaczcie jak Bumblebee wygląda na pierwszym zwiastunie – teaserze.

Ostatnie filmy ze świata Transformers odnoszącą ogromne spadki finansowe oraz zbierają fatalne recenzje. Studio Paramout zapowiedziało, że nie będzie już kontynuować serii, jednak do premiery Bumblebee dojdzie, tym bardziej, że zakończono już produkcję. Będzie to również pierwszy film z tego uniwersum, którego nie wyreżyseruje Michael Bay. Tym razem na reżyserskim stołku zasiada Travis Knight, twórca nominowanego do Oscara Kubo i dwie struny.  Udostępniono również pierwszy plakat.

Bumblebee

Fot. materiały promocyjne

Bumblee rozgrywa się w małym kalifornijskim miasteczku w 1987 r. Poznajemy Charlie Watson, młodą Panią mechanik, która znajduje na złomowisku zniszczony samochód. Nie ma pojęcia, że nie jest to zwykłe, żółte auto.

W roli głównej zobaczymy Hailee Steinfeld, a partnerować jej będą: John Cena, Glynn Turman, Ricardo HoyosPamela Adlon i John Ortiz.  Premiera w grudniu tego roku.

Żródło: screenrant.com/ ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Stały współpracownik

Fan kina i seriali. Krążą plotki, że wszystko co jest w odcinkach to obejrzy. Dementuje i po kryjomu ogląda, Zazwyczaj się przyznaje i o tym opowiada. Lubi gadać, nawet nagrywa i wrzuca w formie podcastu na YouTube. Przede wszystkim szuka kreatywności w świecie filmu i telewizji, czegoś nowego, co przyśpieszy bicie jego filmowego serca. W wolnych chwilach ogląda seriale, chodzi do kina i gra na PS4.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?