Był sobie Deadpool – Nickleback zasługuje na szacunek w nowej zapowiedzi filmu

Wytwórnia 20th Century Fox zaprezentowała nową zapowiedź promującą świąteczną wersję Deadpoola 2 zatytułowaną Był sobie Deadpool.

Tym razem nasz bohater opowiada o kanadyjskim zespole Nickleback, który powinniśmy zacząć doceniać. Dlaczego? Tego dowiecie się w zabawnym filmiku znajdującym się poniżej.

Zobacz również: Oto opis zwiastuna Spider-Man: Daleko od domu!

Był sobie Deadpool będzie zawierać materiał wycięty z drugiej części kultowej serii, który zostanie dostosowany dla dzieci w wieku do 13 lat. Zatem obraz zostanie pozbawiony brutalności oraz wulgarnego języka. Ponadto sam film może zawierać zupełnie nowe sceny, które zostały opracowane przez aktora Ryana Reynoldsa i scenarzystów – Rhetta Reese’a i Paula Wernicka.

Savage odegra swoją rolę z kultowego klasyka znanego z roku 1987. Jego tytuł to Narzeczona dla księcia. Warto tutaj dodać, że aktor wystąpi jedynie w nowych scenach dokręconych do obrazu, a tych jest podobno aż osiem.

Warto tutaj wspomnieć, że część dochodu z filmu zostanie przeznaczony na cele charytatywne.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia – 20th Century Fox

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?