Chad Stahelski nadzoruje kręcenie scen akcji w Birds of Prey

Chad Stahelski, reżyser odpowiedzialny za Johna Wicka, będzie nadzorować nagrywanie scen akcji w Birds of Prey. Będą to dodatkowe sekwencje tworzone tuż przed postprodukcją.

Jeśli Cathy Yan reżyserująca Birds of Prey chce zadbać o dobre sekwencje starć między bohaterami swojego filmu, to zgłoszenie się do Stahelskiego jest strzałem w dziesiątkę. Amerykański reżyser i kaskader zjadł zęby na tworzeniu właśnie takiego rodzaju scen. Znany głównie ze swojego Johna Wicka, odpowiada również za choreografię strać w takich filmach jak Igrzyska Śmierci, czy Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów. Ma więc również doświadczenie z kinem superbohaterskim.

W Bird of Prey posiada jednak bardzo ograniczoną rolę. Chad Stahelski zajmie się niewielką ilością dodatkowych sekwencji. Będą kręcone tuż przed postprodukcją. Ciekawy jednak jest fakt, że Stahelski pośrednio i tak był już wcześniej zaangażowany w film. Jego firma – 87 Eleven, odpowiada za wszelkie sceny z udziałem kaskaderów.

fot. kadr z filmu Legion Samobójców

Zobacz również: Birds of Prey – Harley Quinn na szkicu koncepcyjnym | SDCC 2019

Birds of Prey to film, w którym główną rolę pełni Harley Quinn grana przez Margot Robbie. Opowie o zebranej przez nią drużynie żeńskich bohaterek takich jak Black Canary czy Huntress. Razem staną przeciwko złoczyńcy o mianie Black Mask, którego zagra Evan McGregor. Oprócz wspomnianej dwójce, w filmie grają również Mary Elizabeth Winstead, Jurnee Smollett-Bell i Rosie Perez. Premierę przewidziano na 7 lutego 2020 roku.

Źródło: hollywoodreporter.com / Ilustracja wprowadzenia: fot. Isa Foltin

 

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?