Cherry – bracia Russo rozpoczęli kręcenie nowego filmu z Tomem Hollandem

Zarówno Tom Holland jak i bracia Russo najbardziej znani są z pracy przy uniwersum Marvela. Tym razem jednak zajmą się całkowicie innym filmem o nazwie Cherry.

Nowa produkcja twórców ostatnich Avengers będzie oparta o powieść Nico Walkera o tym samym tytule. Cherry to autobiograficzna historia byłego medyka, który służył podczas misji w Iraku. Po powrocie do kraju, mężczyznę trapił niewykryty zespół stresu pourazowego. Wpędził on go w uzależnienie od opioidów, które odbierały Nico resztki zebranych pieniędzy. W sytuacji bez wyjścia podjął brzemienną w skutkach decyzję – zaczął napadać na banki. W 2011 roku wpadł jednak w ręce policji i aktualnie przebywa w więzieniu. To właśnie podczas odsiadki napisał książkę, która przyciągnęła uwagę braci Russo. Jak twierdzą, ważne jest dla nich również miejsce w jakim rozegrały się opisane wydarzenia.

Cherry przyciągnęła nas biorąc pod uwagę nasze osobiste doświadczenia z Cleveland, a także ze względu na wielką potrzebę dzielenia się takimi historiami. Jako mieszkańcy Cleveland, ważnym jest dla nas kręcenie filmu w rodzinnym mieście. To tutaj nagraliśmy sceny plenerowe do Zimowego Żołnierza, a teraz cieszymy się mogąc tu powrócić.

Zobacz również: Spider-Man: Daleko od domu – pojawił się szczery zwiastun filmu

Główną rolę w filmie zagra Tom Holland, który przygotowując się do niej musiał zgolić swoje włosy. Jak widać po reakcjach na Twitterze, jest to powodem żałoby wielu fanów aktora. Oprócz niego, na ekranie zobaczymy również Billa Skarsgarda, Jacka Reynora , Forresta Goodluck, Jeffa Wahlberga, Michaela Gandolfini i Kyle Harvey.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: twitter.com/Russo_Brothers

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?