Chiny przychylne również dla Mission: Impossible – Fallout

Niedawno wspominaliśmy o tym, jak to Ant-Man i Osa obłowił się na chińskim box office. Świetnie przyjęte na świecie Mission: Impossible – Fallout podążyło za śladem rywala z MCU i również ma znakomite wyniki.

W weekend otwarcia Fallout zebrało 76 milionów dolarów, co znacznie – bo o aż 84% – przebija pod tym względem poprzednią część, czyli Rogue Nation. Wojaże w Chinach są już w zasadzie gwarancją tego, że nowy film McQuarriego będzie pierwszym filmem z „niemożliwej” serii, który przebije 700 milionów dolarów przychodów.

Fallout

Kadr z filmu Mission: Impossible – Fallout

Obok Toma Cruise’a w obsadzie zobaczymy m.in. Simona Pegga, Rebeccę Ferguson, Michelle Monaghan i Aleca Baldwina wszyscy oni powracają do swoich ról z poprzednich filmów, natomiast Henry Cavill, Angela Bassett i Vanessa Kirby dołączają do serii. Najnowszy porywający sensacyjny thriller, w Cinema City będzie wyświetlany między innymi w salach IMAX®. Krystalicznie czysty obraz, zwiększona jasność i kontrast zapewnia kinową rozrywkę na najwyższym dostępnym na polskim rynku poziomie.

Naprawdę mocne uderzenie akcji będzie można poczuć w sali 4DX®, gdzie technologia pobudza dosłownie wszystkie zmysły widza. Ryk silnika i pęd samochodowego wyścigu, dym i podmuch wiatru po spektakularnych eksplozjach – wszystkiego tego będzie można doświadczyć właśnie w salach 4DX®. Takie efekty tylko dla fanów ekstremalnych wrażeń – a od tych fabuła najnowszej odsłony „Mission: Impossible” aż kipi.

Źródło: Variety / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Mission: Impossible – Fallout

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?