Advertisement

Chiwetel Ejiofor i Mark Wahlberg zagrają w thrillerze Infinite

Chiwetel Ejiofor tym razem wcieli się w antagonistę głównych bohaterów. Razem z Markiem Wahlbergiem, Dylanem O’Brienem i Sophie Cookson zagra w Infinite.

Infinite to thriller z motywami fantastycznymi na podstawie powieści The Reincarnationist Papers. Koncentruje się na grupie niemalże nieśmiertelnych ludzi, którzy reinkarnowali się wielokrotnie na przestrzeni wieków. Wśród zwykłych ludzi są oni zwani właśnie The Infinite. Pewnego razu spotykają jednak zagrożenie, które nawet dla nich jest wielkim wyzwaniem. Wobec tego niebezpieczeństwa muszą polegać na schizofreniku, którego ataki okazują się wizjami z poprzednich żyć. To właśnie one pomogą znaleźć sposób by pokonać wroga.

Fot. kadr z filmu Infiltracja

Zobacz również: Margot Robbie stanie się nową Odlotową Dziewczyną?

Mark Wahlberg wcieli się właśnie w nieśmiertelnego, którego nękają wizje przeszłości. Chiwetel Ejiofor będzie z kolei antagonistą głównych bohaterów. W filmie występują również Dylan O’Brien i Sophie Cookson, lecz nie wiadomo w kogo się wcielają.

Reżyserią filmu zajmuje się Antoine Fuqua, który odpowiada między innymi za remake Siedmiu Wspaniałych. Scenariusz napisali Ian Shorr i John Lee Hancock. Zdjęcia do filmu zaczną się jeszcze we wrześniu, w Londynie.

Źródło: hollywoodreporter.com / Ilustracja wprowadzenia: Alexia Silvagni

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?