AdvertisementChloé Zhao wyreżyseruje film Eternals!

The Hollywood Reporter informuje, że Chloé Zhao (The Rider, Songs My Brothers Taught Me) wyreżyseruje film Eternals oparty na komiksie Jacka Kirby’ego.

Scenariusz filmu Eternals, reżyserowanego przez Chloé Zhao, zostanie przygotowany przez Matthewa i Ryana Firpo (Ruin). Historia ukazana w filmie ma skupiać się na „postaciach obdarzonych ogromną mocą i będących niemal nieśmiertelnymi zwanymi Eternals oraz ich potwornym odgałęzieniem, których określa się mianem Deviantów. Obie grupy zostały stworzone przez kosmiczne istoty znane jako Celestiale. Portal THR udostępnił także zarys fabularny:

Jednym z aspektów historii jest miłość pomiędzy Ikarisem – mężczyzną przepełnionym kosmiczną energią – a Sersi cieszącą się przebywaniem wśród ludzi.

Zobacz również: Początek nowego wielkiego projektu Marvela! Wybrano scenarzystów!

Komiks The Eternals został stworzony przez Jacka Kirby’ego w 1976 roku. Tytułowe istoty miały bronić Ziemię przd swoimi złymi odpowiednimi, co wynikało także z toczonej między nimi wojny domowej dotyczącej tego, czy powinni opanować inne rasy, bądź też nie. Jedna z frakcji dowodzona była przez Kronosa, a innej przewodził Uranos.

Chloe Zhao

Chloé Zhao; źródło: ComicBookMovie.com

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Marvel Comics

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?