Chris Evans oficjalnie kończy z Kapitanem Ameryką!

Chris Evans oświadczył właśnie, że odkłada słynną tarczę!

Aktora mogliśmy oglądać w roli Kapitana Ameryki, jednego z najważniejszych bohaterów Kinowego Uniwersum Marvela, od 2011 roku. Po kilku latach wcielania się w tę postać postanowił się z nią pożegnać. Z posta na twitterze możemy przeczytać:

Oficjalnie skończyłem prace na planie Avengers 4. Granie tej postaci przez ostatnie osiem lat było dla mnie zaszczytem. Do wszystkich przed kamerą, za kamerą oraz przed ekranami na widowni – dziękuję za wspaniałe wspomnienia. Jestem dozgonnie wdzięczny.

Evans wcielił się w Steve’a Rogersa a.k.a Kapitana Amerykę po raz pierwszy w filmie Kapitan Ameryka. Pierwsze Starcie. Potem mogliśmy go widzieć w tej roli w kolejnych solowych filmach oraz trzech odsłonach Avengers. Po raz ostatni zobaczymy go w Avengers 4, który trafi do kin 3 maja 2019 roku. Istnieje prawdopodobieństwo, że tak jak w komiksach, również w filmach tarczę oraz tytuł Kapitana przejmie jeden z bohaterów uniwersum. Na kartach komiksu byli to Zimowy Żołnierz oraz Falcon.

Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: [email protected]

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?