Chris Hemsworth dołącza do obsady Jay and Silent Bob Reboot

Jay and Silent Bob Reboot to sequel komedii Jay i Cichy Bob kontratakują z 2001 roku. W obsadzie filmu pojawi się gwiazda superprodukcji Marvela Chris Hemsworth.

Informację Hemsworth ujawnił za pośrednictwem Instagrama, na którym umieścił wspólne zdjęcia z reżyserem i odtwórcą roli Cichego Boba Kevinem Smithem. Jednakże, nie ujawnił nic o swojej roli w filmie.

Jay and Silent Bob Reboot będzie ósmym filmem w ramach View Askeniverse, fikcyjnego uniwersum stworzonego przez Kevina Smitha. Dotychczas tytułowe postaci pojawiły się we wszystkich obrazach należących do serii. W głównych bohaterów ponownie wcielą się Kevin Smith (Cichy Bob) oraz Jason Mewes (Jay). W komedii oprócz Chrisa Hemswortha zobaczymy również: Shannon Elizabeth, Briana O’Hallorana, Jasona Lee, Joey Lauren Adams, Harley Quinn Smith, Craiga Robinsona, Joe’ya Manganiello, Frankie Shaw, Justina Longa, Jasona Biggsa i Rosario Dawson.

Zobacz również: Tak Netflix kręci Wiedźmina w Polsce. Wideo z planu w Ogrodzieńcu

Film ma zadebiutować w kinach w 2019 roku.

Źródło: instagram.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?