AdvertisementChris Hemsworth wystąpi w nowej produkcji realizowanej przez braci Russo!

Chris Hemsworth, doskonaleznany fanom serii Avengers z roli Thora, wystąpi w thrillerze zatytułowanym Dhaka, który realizują Anthony i Joe Russo.

Dhaka to thriller akcji, w którym Chris Hemsworth ma wcielić się w głównego bohatera próbującego uratować młodego chłopca z Dhaki. Mężczyzna określany jest jako fizycznie odważny, lecz emocjonalnie tchórzliwy, ponieważ w trakcie podróży dowiaduje się o sobie coraz więcej. Reżyserem filmu jest Sam Hargrave, dla którego będzie to debiut za kamerą. Poprzednio był on bowiem dublerem Chrisa Evansa w Kapitanie Ameryce: Zimowym żołnierzu oraz koordynatorem kaskaderów w Kapitanie Ameryce: Wojnie bohaterów. Za produkcję odpowiadają natomiast Joe i Anthony Russo. Pierwszy ze wspomnianych braci jest także autorem scenariusza. Zdjęcia to Dhaki będą robione w Indiach oraz Tajlandii.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Marvel Studios

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?