Chris Pratt i Tom Holland w nowej produkcji Pixara! Poznajcie Onward

Są w branży filmowej firmy, które nie muszą wiele mówić o swoich produkcjach, aby wszyscy fani od razu po zapowiedzi zaznaczyli datę premiery ich filmu w swoich kalendarzach grubą, czerwoną kreską. Dzisiaj, dosłownie kilkanaście minut temu, tytuł swojej nowej oryginalnej produkcji zaprezentował. Premiera filmu została zaplanowana na 6 marca 2020 roku. W obsadzie produkcji znaleźli się m.in. Chris Pratt i Tom Holland.

Zobacz również: Iniemamocni 2 – recenzja sequela animacji o superbohaterskiej rodzince!

Ta tajemnicza grafika, data premiery oraz obsada, w której obok wspomnianych wcześniej gwiazd MCU znajdują się również Julia Louis-Dreyfus i Octavia Spencer, to na razie wszystko, co wiemy o tej produkcji. Pozostaje więc tylko przypomnieć, że 6 marca 2020 roku przyjdzie już za dokładnie 450 dni.

Natomiast najbliższa animacja Pixara, jaka pojawi się w kinach to oczywiście czwarta częśc Toy Story, która na ekrany polskich kin wkroczy w sierpniu przyszłego roku.

źródło: Pixar/ ilustracja wprowadzenia: Disney Pixar

Redaktor prowadzący działu recenzji filmowych

Od 2015 w Movies Room, od 2018 odpowiedzialny za działalność działu recenzji filmowych. Uwielbia Wesele Smarzowskiego, animacje Pixara i Breaking Bad. A, no i zawsze kiedy warto, broni polskiego kina.

Kontakt pod l.kolakowski@moviesroom.pl

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?