Christian Bale nie do poznania jako Dick Cheney w pierwszym zwiastunie filmu Vice!

Do sieci trafił właśnie pierwszy zwiastun nowego filmu Adama McKaya, twórcy nagrodzonego Oscarem za scenariusz filmu Big Short. W roli głównej niepowtarzalny Christian Bale!

Christian Bale niejednokrotnie pokazywał, że jeśli chodzi o tranformacje do roli, to nie ma sobie równych. Tym razem postanowił znacznie przybrać na wadze, aby móc wcielić się w Dicka Cheneya, słynnego wiceprezydenta USA w filmie Vice. Efekt jest niesamowity i czujemy, że aktor zawalczy o kolejną złotą statuetkę na następnym rozdaniu Nagród Akademii!

Vice ma przedstawiać karierę Dicka Chenney’a począwszy od reprezentowania stanu Wyoming jako kongresmen, aż po ukazanie wpływu, jaki miał podczas pełnienia ważnej funkcji w administracji prezydenta George’a W. Busha. Republikanin został nawet okrzyknięty najbardziej wpływowym wiceprezydentem Stanów Zjednoczonych w historii z uwagi na rolę, jaką odegrał przy formowaniu polityki ówczesnego rządu po wydarzeniach z 11 września.

W filmie oprócz Bale’a wystąpią: Amy Adams, Steve Carrell, Sam Rockwell, Jesse Plemons, Alison Pill, Lily Rabe, Tyler Perry, Justin Kirk, Lisagay Hamilton, Shea Whigham, oraz Eddie Marsan. Vice trafi do amerykańskich kin na Święta Bożego Narodzenia.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: kadr ze zwiastuna

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?