Advertisement
Advertisementpixel

Chyba na pewno ty – pierwszy zwiastun nowej komedii romantycznej Netflixa!

Gwiazda oraz współscenarzystka Ali Wong opublikowała za pośrednictwem swojego konta na portalu społecznościowym Twitter.com pierwszy zwiastun nowej komedii romantycznej platformy Netflix pt. Chyba na pewno ty. We wspomnianej produkcji aktorce na ekranie towarzyszy Randall Park. Serdeczni zapraszam do oglądania!

Oficjalny opis filmu (z platformy Netflix): Wszyscy uważali, że Sasha i Marcus zostaną parą. Wszyscy, tylko nie oni. Ale gdy po 15 latach znów się spotykają, pojawia się pytanie, czy ci wszyscy nie mieli racji…

 

Zobacz również: Godzilla II: Król potworów – finalny zwiastun widowiska!

W obsadzie filmu, oprócz Randalla Parka i Ali Wong, znajdują się również: Keanu Reeves, Michelle Buteau, Vivian Bang, Karan Soni, Charlyne Yi, Daniel Dae Kim, James Saito i Susan Park. Reżyserem komedii romantycznej jest Nahnatchka Khan. Twórca nakręcił obraz na podstawie scenariusza sporządzonego przez Michaela Golamco, Randalla Parka i Ali Wong.  Chyba na pewno ty będzie dostępny w ofercie platformy Netflix, jak również w kinach, już od 31 maja 2019 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Netflix

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?