Ciche miejsce 2 – bohaterowie na nowych zdjęciach

Niedawno pojawił się pełny trailer sequela tego dość niespodziewanego hitu Krasinskiego. Teraz pojawiły się kolejne materiały.

Magazyn Total Film udostępnił kilka zdjęć przedstawiających postaci z filmu Ciche miejsce 2. Przede wszystkim Emily Blunt oraz Cilliana Murphy’ego, nowego nabytku obsady. Jest także specjalna okładka ze wspomnianą aktorką.

Zobacz również: Najlepsze thrillery 2019 roku! Ranking aktualizowany!

Ciche miejsce 2 pokaże nam dalsze losy starającej się przeżyć rodziny. Możemy jednak mieć nadzieję na to, że nie czeka nas powtórka z rozrywki. W końcu finał pierwszej części pozwolił na znalezienie słabego punktu maszkar.

W oryginale czteroosobowa rodzina musi poruszać się w milczeniu po tym, jak tajemnicze stworzenia, które podczas polowania kierują się dźwiękiem, zagrażają ich życiu. Jeśli wydasz z siebie jakiś odgłos, one zwyczajnie rozedrą Cię na strzępy. Evelyn (Blunt) i Lee Abbott (Krasinski) starają się za wszelką cenę ochronić swoją rodzinę.

Premiera kontynuacji planowana jest na 20 marca 2020 roku.

Paramount Pictures/Total Film

Źródło: Total Film / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Ciche Miejsce

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?