Ciche Miejsce – John Krasiński napisze scenariusz sequela filmu

Podczas Q&A w Los Angeles John Krasinski ogłosił, że będzie odpowiedzialny za scenariusz do drugiej części filmu Ciche Miejsce. Nie było to wcale takie oczywiste, jakby mogło się na pozór wydawać! Pierwotnym założeniem odtwórcy jednej z głównych ról, a zarazem reżysera i współscenarzysty poprzedniej odsłony, było to, by pracy nad scenariuszem podjął się ktoś inny. John Krasinski po przemyśleniu zmienił swoją decyzję. Mimo kandydatury pewnych nieznanych nam osób, producenci po zapoznaniu się z koncepcją reżysera pierwszej części zdecydowali się postawić właśnie na niego.

Zobacz również: Król wyjęty spod prawa – recenzja historycznej superprodukcji Netflixa z Chrisem Pinem

Quiet place

Fot: kadr z filmu Ciche miejsce

Pierwsze Ciche miejsce mimo niskiego budżetu, który wynosił około 17 milionów dolarów, przyniósł ogromne zyski przekraczające na ten moment 300 milionów. Nic więc dziwnego, że producenci zdecydowali się na kontynuację. Planowana premiera drugiej części jest na 15 maja 2020 roku.

Źródło: The Hollywood Reporter / fot. United International Pictures Sp z o.o

Miłośnik kina zauroczony La La Land, zapaleniec sportowy zakochany w siatkówce i początkujący terrarysta pasjonujący się pająkami. Fan Batmana oraz wszelkich innych filmów i seriali o tematyce komiksowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?