Cinema3D w Kłodzku i Gorzowie Wielkopolskim z biletami za 14,90 zł!

15 listopada br. w Cinema3D w Kłodzku oraz Gorzowie Wielkopolskim został wprowadzony nowy cennik biletów. Od teraz widzowie codziennie za każdy film 2D z bieżącego repertuaru Cinema3D zapłącą jedynie 14,90 zł!

Nowy cennik obowiązuje przez cały tydzień. Oznacza to, że od poniedziałku do niedzieli bilety do Cinema3D w Kłodzku, przy ul. Noworudzkiej 2, a także w Gorzowie Wielkopolskim w Galerii Manhattan, przy ul. Kombatantów 30 mają tę samą, stałą cenę – czyli 14,90 zł. W przypadku seansów 3D wymagana jest dopłata za okulary.

Najbliższe miesiące w Cinema3D zapowiadają się naprawdę intensywnie! Od 15 listopada będzie można zobaczyć najnowszy film twórców Listów do M. 1800 gramów z Magdaleną Różczką w roli głównej, to opowieść o sympatycznej dyrektorce interwencyjnego ośrodka preadopcyjnego, która szuka nowych rodziców dla porzuconych dzieci. 22 listopada na wielki ekran wejdzie jedna z najbardziej wyczekiwanych, familijnych premier tego roku – Kraina lodu 2. Tradycyjnie okres świąteczny będzie należał do fanów gwiezdnej sagi. Od 18 grudnia widzowie na wielkim ekranie będą mogli oglądać ostateczny pojedynek między Rey i Kylo Renem, całą masę widowiskowych scen, pojedynków na miecze świetlne, kosmicznych bitew oraz humoru. W związku z długo wyczekiwaną premierą Cinema3D uruchomiło przedsprzedaż biletów na Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie. Bilety można nabywać w kasie kina w Kłodzku i Gorzowie Wielkopolskim przez strony www. W ostatnich dniach grudnia na wielki ekran wejdą: polska komedia Futro z misia oraz Jumanji: Następny poziom. Natomiast 17 stycznia 2020 roku sale kinowe opanują Psy 3. W imię zasad z Bogusławem Lindą, Cezarym Pazurą, Sebastianem Fabijańskim i Marcinem Dorocińskim w rolach głównych.

Bilety w nowej, niższej cenie na premierowe seanse można nabyć w kasie Cinema3D oraz przez www.cinema3d.pl.

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?