Color Out of Space – Nicolas Cage w zwiastunie adaptacji prozy H.P. Lovecrafta

Proza H.P. Lovecrafta niedługo znów zagości na wielkim ekranie. Tym razem w świat pełen grozy zaprowadzi nas Nicolas Cage w filmie Color Out of Space.

Color Out of Space przedstawi losy rodziny Gardnerów, która przeprowadza się w ciche zakątki Nowej Anglii. Ich sielankowe życia zakłóci uderzenie małego meteorytu. Coś co wydawało się zwykłym kawałkiem skały, okazuje się kosmicznym pasożytem. Istota wnika w ziemię i zaczyna tworzyć mutacje wśród roślinności, a także mieszkańców. W obliczu zagrożenia, rodzina musi stanąć do walki z obcym napastnikiem.

Za reżyserię filmu odpowiada Richard Stanley, czyli reżyser takich filmów jak Hardware, czy Diabelski pył. Jest on także autorem scenariusza do produkcji. W obsadzie, oprócz Nicolasa Cage’a zobaczymy Joely Richardson, Madeleine Arthur, Brendana Meyera, Tommy’ego Chonga, Elliota Knighta i Julian Hilliard. Premiera przewidziana jest na 24 stycznia 2020 roku.

Zobacz również: Stranger Things – poznaliśmy tytuł pierwszego odcinka 4. sezonu

To jednak nie wszystkie nowości jakie obejmują świat prozy H.P. Lovecrafta. Producenci filmu, Elijah Wood i Daniel Noah przyznali, że planują stworzyć całą serię filmów w uniwersum wykreowanym przez amerykańskiego pisarza. We wczesnej fazie produkcji jest już podobno słynny Koszmar w Dunwich. Obaj twórcy zamierzają doprowadzić do premiery przynajmniej trzy filmy. Przy wszystkich ma pracować wspomniany już Richard Stanley.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?