Creed II – syn Ivana Drago w nowym spocie!

O Viktorze Drago, którego ojcem jest (nie)sławny Ivan Drago, zabójca Apollo Creeda, wiemy niewiele. Póki co możemy zobaczyć spot poświęcony specjalnie głównemu przeciwnikowi tytułowego bohatera w Creed II.

Zobacz również: Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda – kto zmieni przyszłość? Nowy plakat filmu!

Fabuła najnowszego Creeda jest ściśle powiązana z czwartą częścią Rocky’ego. To w tamtym filmie Balboa walczył i ostatecznie pokonał Ivana Drago, który pozbawił życia Apollo Creeda, ojca głównego bohatera najnowszej odsłony cyklu, Adonisa. W tejże części Adonis zmierzy się z synem Ivana, Vitorem. Wiele podtekstów, złej krwi i emocji. To nas zdecydowanie czeka w kolejnej odsłonie najsłynniejszej bokserskiej, filmowej sagi w historii.

Za reżyserię odpowiada  Steven Caple Jr., a scenariusz napisał Sylvester Stallone wraz z Cheo Hodori Cokerem, który odpowiedzialny był m.in. za produkcję Luke Cage. W obsadzie oczywiście zobaczymy Michaela B. Jordana, Stallone’a, Dolpha Lundgrena, Floriana Munteanu czy Tessę Thompson. Muzyką zajął się Ludwig Görransson, znany ze ścieżki dźwiękowej do Czarnej Pantery.

Film zadebiutuje w kinach 21 listopada 2018 roku.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?