Creed II z pierwszym zwiastunem!

Właśnie w sieci pojawił się długo oczekiwany zwiastun filmu Creed II!

Kilka dni temu zakończyły się zdjecia do kontynuacji historii syna Apollo Creeda – Adonisa, którą poznaliśmy kilka lat temu w siódmym filmie słynnej bokserskiej franczyzy Rocky. Wczoraj pojawił się plakat produkcji, a dzisiaj możemy już podziwiać pierwszy zwiastun. Oto on:

Fabuła najnowszego Creeda jest ściśle powiązana z czwartą częścią Rocky’ego. To w tamtym filmie Balboa walczył i ostatecznie pokonał Ivana Drago, który pozbawił życia Apollo Creeda, ojca głównego bohatera najnowszej odsłony cyklu, Adonisa. W tejże części Adonis zmierzy się z synem Ivana, Vitorem. Wiele podtekstów, złej krwi i emocji. To nas zdecydowanie czeka w kolejnej odsłonie najsłynniejszej bokserskiej, filmowej sagi w historii.

Za reżyserię odpowiada wspomniany wyżej Steven Caple Jr., a scenariusz napisał Sylvester Stallone wraz z Cheo Hodori Cokerem. W obsadzie oczywiście zobaczymy Michaela B. Jordana, Stallone’a, Dolpha Lundgrena, Floriana Munteanu czy Tessę Thompson.

Film zadebiutuje w kinach 21. listopada 2018 roku.

Źródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: [email protected]

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?