Advertisement Advertisement
banner

Creed II – znów iskrzy na linii Rocky Balboa – Ivan Drago! Nowy materiał zza kulis!

W sieci pojawił się kolejny materiał promujący zbliżającą się wielkimi krokami premierę drugiej części spin-offu serii o pięściarzu Rockym Balboa, czyli Creed II. Zaprezentowano m.in prace nad sceną w której pomiędzy „Włoskim Ogierem”, a Ivanem Drago dochodzi do bójki. Film prezentujący prace nad Creedem II „od kuchni” możecie zobaczyć poniżej.

Zobacz również: Gina Carano dołącza do obsady The Mandalorian

Creed II jest ściśle powiązana z czwartą częścią Rocky’ego. To w tamtym filmie Balboa walczył i ostatecznie pokonał Ivana Drago, który pozbawił życia Apollo Creeda, ojca głównego bohatera najnowszej odsłony cyklu, Adonisa. W tejże części Adonis zmierzy się z synem Ivana, Vitorem. Wiele podtekstów, złej krwi i emocji. To nas zdecydowanie czeka w kolejnej odsłonie najsłynniejszej bokserskiej, filmowej sagi w historii.

Za reżyserię odpowiada  Steven Caple Jr., a scenariusz napisał Sylvester Stallone wraz z Cheo Hodori Cokerem, który odpowiedzialny był m.in. za produkcję Luke Cage. W obsadzie oczywiście zobaczymy Michaela B. Jordana, Stallone’a, Dolpha Lundgrena, Floriana Munteanu czy Tessę Thompson. Muzyką zajął się Ludwig Görransson, znany ze ścieżki dźwiękowej do Czarnej Pantery.

Film zadebiutuje w kinach 21 listopada 2018 roku.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: www.comingsoon.net

Dziennikarz
Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?