Czarna Pantera 2 – Martin Freeman twierdzi, że produkcja rozpocznie się w 2021 roku

Brytyjski aktor grający w Czarnej Panterze podzielił się swoimi przewidywaniami o terminie rozpoczęcia prac nad sequelem. Według niego na planie pojawią się w 2021 roku.

Mimo, że na ostatnim Comic Conie nie ujawniono daty kolejnej części Czarnej Pantery to od dawno wiadomo, że jest ona w planach. Film będzie najprawdopodobniej wchodzić w skład piątej fazy MCU. Na temat rozpoczęcia prac przy filmie wypowiedział się Martin Freeman uczestniczący w projekcie.

Wiem, że na pewno nie będziemy kręcić filmu w następnym roku. Prawdopodobnie nagrywanie Czarnej Pantery, zaczniemy więc w 2021. To wszystko co na razie wiem.

Biorąc pod uwagę ile czasu trzeba poświęcić na produkcję, możemy założyć, że film pojawi się w kinach w 2022 roku. Sequel historii o superbohaterze z Wakandy to jeden z kilku filmów, które nie dostały daty premiery, lecz wiemy, że się pojawią. W piątej fazie MCU do kin wejdą także najprawdopodobniej Strażnicy Galaktyki 3 oraz ewentualne filmy o X-Men i Fantastycznej Czwórce. Pod znakiem zapytania stoi kontynuacja Spider-Mana, który należy no Sony. Aktualnie wytwórnia ta rozeszła się z Disneyem i nie wiadomo jakie będą dalsze losy marki, która do tej pory wchodziła w skład kinowego uniwersum Marvela.

fot. kadr z filmu Czarna Pantera

Zobacz również: Eternals otrzymało pierwszą oficjalną grafikę!

Martin Freeman w Czarnej Panterze wciela się w rolę agenta CIA, Everetta Rossa. Stanął on po stronie głównego bohatera podczas konfliktu w Wakandzie. Jego postać powróci także w sequelu. Za reżyserię i scenariusz ponownie odpowie Ryan Coogler.
Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Czarna Pantera

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?