Czarna Pantera – Michael B. Jordan otwarty na powrót do roli Killmongera

Do największych plusów filmu Ryana Cooglera należy bez wątpienia należy czarny charakter. Michael B. Jordan wycisnął co się da z i tak naprawdę dobrze napisanej postaci, także wielu widzów utożsamiało się z nim bardziej niż z tytułowym bohaterem. Teraz aktor przyznaje, że chętnie odegrałby Killmongera ponownie.

Jak powiedziałeś, jestem fanem komiksów. Wszyscy to wiedzą. Gdyby więc była okazja do powrotu do uniwersum i ponownej pracy z Joe Russo, Kevinem Feige, Victorią [Alonso] i resztą ekipy Marvela, oczywiście bym to zrobił – powiedział Jordan.

Biorąc pod uwagę finał Wojny bez granic i możliwość zabawy z czasem w poprzednich częściach, wcale nie jest to opcja zupełnie nierealna. Chcielibyście zobaczyć go ponownie w tej kreacji?

Killmonger i T'Challa Michael B. Jordan

Kadr z filmu Czarna Pantera

Zobacz również: Liga Sprawiedliwości – grafik koncepcyjny utrzymuje, że snyderowa wersja filmu istnieje

Czarna Pantera kontynuuje opowieść o T’Challi, który po wydarzeniach z Kapitana Ameryki: Wojny bohaterówpowraca do Wakandy, aby stać się królem. Jednakże na radarze zaczynają pojawiać się kolejni wrogowie. W związku z tym T’Challa jednocześnie jako król i Czarna Pantera zostaje wystawiony na próbę, a co za tym idzie, wciągnięty w konflikt, który stanowi niebezpieczeństwo dla całego świata. Występują Chadwick Boseman, Michael B. Jordan, Lupita Nyong’o, Danai Gurira, Martin Freeman, Daniel Kaluuya, Angela Bassett, Letitia Wright, Winston Duke, Florence Kasumba, Sterling K. Brown, Andy Serkis oraz John Kani.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?