Czarna Wdowa – główna bohaterka walczy z Taskmasterem na szkicu koncepcyjnym! | SDCC 2019

Choć nie zobaczyliśmy jeszcze nawet teasera solowego filmu o Natashy Romanoff, wiemy już całkiem sporo. Szczególnie istotny może być główny przeciwnik prawdopodobnie najlepszego szpiega MCU.

Artysta koncepcyjny Marvel Studios Andy Park naszkicował również oficjalny wygląd Taskmastera – złoczyńcy filmu Czarna Wdowa. Spec od kopiowania cudzych stylów walki zobrazowany został w imponująco wyglądającym pojedynku z Romanoff. Ze swoją tarczą i enigmatyczną maską sprawia, że aż chce się go zobaczyć w akcji.

Czarna Wdowa Taskmaster

Fot. Andy Park/Marvel Studios

Zobacz również: Czarna Wdowa – potwierdzono złoczyńcę filmu! Jest opis sceny i data premiery! | SDCC 2019

Według wcześniejszych pogłosek, Scarlett Johansson ma ponownie wcielić się w rolę Natashy Romanoff w filmie mającym miejsce świeżo po wydarzeniach z Kapitan Ameryka: Wojna bohaterówCzarna Wdowa wprowadzi do swojego filmu takie gwiazdy, jak David Harbour, Ray Winstone czy Florence Pugh.

Źródło: comicbook.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?