Czarna Wdowa – kulturysta w obsadzie

Wygląda na to, że solowy film o pierwszej damie szpiegów MCU również doczeka się swojej Góry, Która Jeździ. I ten ktoś ma być o jeszcze bardziej imponujących rozmiarach.

Czarna Wdowa, jak na tego typu produkcję przystało, bez wątpienia obfitować będzie w całe mnóstwo szalonych scen akcji. Stąd też studio Marvel zwerbowało kogoś, kto z pewnością przyciągnie uwagę. A jest to zaciąg prosto z Holandii, Olivier Richters. Ten najwyższy na świecie kulturysta góruje nawet nad Hafþórem Björnssonem, czyli serialowym Gregorem Cleganem (różnica między nimi to nieco ponad 10 centymetrów). Oto obaj panowie na zdjęciu:

Hafþór Björnsson (The Mountain) 6’9” standing next to Olivier Richters (The Dutch Giant) 7’2” from tall

Jak dotąd Richters nie miał okazji wykazać się na ekranie. Oprócz Czarnej Wdowy, ma zaliczyć jeszcze występ w 2020 roku w King’s Man. I, jak wynika z jego wpisu poniżej, wprost proporcjonalnie do doświadczenia nie otrzymał zbyt wielkiej roli, jako że najwyraźniej już skończył zdjęcia.

Czego się możemy spodziewać? Prawdopodobnie krótkiego występu w roli jednego z przeciwników naszego superszpiega. A jak wspominała Rachel Weisz, w filmie powinniśmy spodziewać się występu więcej niż jednej Czarnej Wdowy. Czy to sprawi, że film nie będzie – jak wielu się obawia – zwykłym zapychaczem i fan service’em dla największych wielbicieli Natashy Romanoff? Cóż, jeśli projekt pójdzie w ślady Zimowego żołnierza, który również nie posiadał żadnej postaci obdarzonej stricte supermocą, zapewne tak. Trudno jednak cokolwiek wyrokować na tym etapie, choć oczywiście jak na razie zarówno obsada, jak i obecność Taskmastera wróżą wiele dobrego. Jednego wszak możemy być pewni – będzie naprawdę efektownie.

View this post on Instagram

MARVEL 🤩!!! I can finally tell you guys! For the last 3 weeks, I have been in the UK filming my part for the movie: Black Widow (Marvel Studios) 😱. This year in January, for the first time in my life I started to join castings for movies, who would have thought that I got to start with ''The King's Man'', then of to ''Gangs of London (HBO)'' and now Black Widow (Marvel). If someone in 2018 told me my career in the movie industry would start like this, I would have called an ambulance for him 😁. It has always been my dream to do something with my size. Can't wait for all the releases in 2020. Food credit: @musclemeatnl 💪 Photo credit: @gemmy.woudbinnendijk Ps. photo is not my character in this Film. #thedutchgiant #musclemeatnl #fitness #actor #acting #pinewoodstudios #marvel #marvelstudios #waltdisney #waltdisneypictures

A post shared by Olivier Richters (@thedutchgiant) on

Zobacz również: Szybcy i wściekli 9 – zawodnik UFC dołącza do obsady

Według wcześniejszych pogłosek, Scarlett Johansson ma ponownie wcielić się w rolę Natashy Romanoff w filmie mającym miejsce świeżo po wydarzeniach z Kapitan Ameryka: Wojna bohaterówCzarna Wdowa wprowadzi do swojego filmu takie gwiazdy, jak David Harbour,  Rachel Weisz, Ray Winstone czy Florence Pugh. Premiera ma się odbyć 1 maja 2020 roku.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?