Czarna Wdowa – nowa zapowiedź prosto z Super Bowl! Marvel pokazał plakaty!

Podczas Super Bowl Marvel przedstawił nową zapowiedź Czarnej Wdowy! Film trafi do kin 1 maja!

Czarna Wdowa odkryje nieco wydarzeń z przeszłości Natashy Romanoff. Film rozgrywa się po wydarzeniach z filmu Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów i opowie historię Natashy Romanoff aka Czarnej Wdowy, członkini Avengers oraz byłej agentki KGB i S.H.I.E.L.D. która z jednej strony ścigana jest przez amerykański rząd po odmowie podpisania protokołu z Sokovii, a z drugiej strony musi stanąć w szranki ze złoczyńcą znanym jako Taskmaster.

Zobacz również: Czarna Wdowa – pierwszy zwiastun filmu otwierającego 4. fazę MCU

Za reżyserię odpowiada Cate Shortland, a za scenariusz Jac Schaeffer i Ned Benson. W tytułową rolę wcieli się Scarlett Johansson, a obok niej w głównych rolach wystąpią: David Harbour jako Alexi Shostakov/Red Guardian, Florence Pugh jako Yelena Belova, O.T. Fagbenle jako Rick Mason i Rachel Weisz jako Melina Vostokoff. W Black Widow wystąpi również Ray Winstone, William Hurt oraz zgodnie z rewelacjami serwisu Deadline Robert Downey jr.

Premierę wyznaczono na 1 maja 2020 roku. Poniżej możecie zobaczyć plakaty filmu:

Ilustracja główna: Marvel Studios

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?