Czarna Wdowa – nowe zdjęcia z planu odkrywają tożsamość ważnej postaci?

Choć już dość cyklicznie otrzymujemy kolejne materiały z planu filmu poświęconemu weteranowi Avengers, nasza wiedza o produkcji opiera się póki co na ogólnikach. Teraz być może pojawił się trop związany z jedną z bohaterek.

Na poniższych zdjęciach z węgierskiego planu możemy zobaczyć scenę kaskaderską dla postaci granych przez Scarlett Johansson i Florence Pugh. Przy specjalnych pudłach znaleziono podpisy Natasha – tu mamy kwestię oczywistą – i… Yelena. Wśród wcześniejszych spekulacji mówiono, że Pugh ma zagrać Yelenę Belovę, czyli komiksową następczynię Romanoff. Możliwe więc, że Czarna Wdowa będzie również traktować o pewnej zmianie warty.

Zobacz również: Czarna Wdowa – Ray Winstone dołącza do obsady!

Według wcześniejszych pogłosek, Scarlett Johansson ma ponownie wcielić się w rolę Natashy Romanoff w filmie mającym miejsce świeżo po wydarzeniach z Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów. Ray Winstone dołącza do takich gwiazd, jak David Harbour czy Florence Pugh.

Źródło: comicbook.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?