Czarna Wdowa pierwszym filmem Marvela z R-ką?

Solowy film o Czarnej Wdowie wkroczy do kin już w przyszłym roku, tak więc produkcja obrazu powinna rozpocząć się lada moment. W związku z tym niedługo zaczną pojawiać się w sieci pierwsze informacje o potencjalnej obsadzie i fabule widowiska. Niemniej światło dzienne ujrzała już bardzo interesująca plotka, dzięki programowi prowadzonemu przez Charlesa Murphy’ego pt. That Hashtag Show.

Czarna Wdowa

Zobacz również: Gambit, Doctor Doom i reszta projektów FOXa wyrzucona do kosza!

Gdy pierwszy raz usłyszałem o pomyśle zrealizowania solowego filmu o Czarnej Wdowie, dowiedziałem się również o tym, iż włodarze Marvela rozmyślali nad możliwością wykonania pierwszego w ich karierze obrazu z kategorią wiekową R!

Ujawnił gospodarz programu.

Mimo iż pomysł wydaje się genialny, to trudno uwierzyć, że kiedykolwiek dojdzie do skutku. Sam film z pewnością by na tym zyskał. Zresztą bolesna i skomplikowana przeszłość omawianej bohaterki z pewnością przeznaczona jest dla dojrzałych emocjonalnie odbiorców. Niemniej w taki sposób wytwórnia Disney zamknęłaby drzwi przed młodymi dziewczynkami chcącymi podziwiać superbohaterski obraz z kobietą w roli głównej. Poza tym taka decyzja mogłaby drastycznie wpłynąć na dobre imię wspomnianego giganta kojarzonego z przyjaznych w odbiorze i o familijnym posmaku dzieł.

Zatem Czarna Wdowa otrzyma pewnie kategorię wiekową PG-13, jak wszystkie dotychczasowe obrazy Marvela. Jaka szkoda…

Źródło: ComicBookMovie.com / Ilustracja wprowadzenia – Marvel

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?