Czarna Wdowa – Rachel Weisz zdradza, że w filmie będzie więcej Czarnych Wdów

Po panelu w Comic Conie wiemy już przynajmniej, czego się spodziewać po tym filmie Marvela. Teraz wiemy jeszcze więcej dzięki rozmowie z jedną z jego większych gwiazd.

Rachel Weisz, której postać ma na imię Melina (w komiksach tak nazywała się Irona Maiden), zdradziła, że ona również zagra osobę będącą Czarną Wdową.

Gdy film się rozpoczyna, Melina ma już pięć tur w programie Red Room. Po raz pierwszy trafiła tam, gdy była dzieckiem. Jest świetnie wyszkolonym szpiegiem i zabójcą, ale nie mogę powiedzieć o jej relacji w stosunku do nikogo innego.

Zapytano ją jeszcze, jak wiele jest Czarnych Wdów w filmie.

Jest ich całkiem sporo. Ja jestem Czarną Wdową, Scarlett i Florence. Jest też całkiem sporo innych postaci, które spotkacie w tej roli.

Zobacz również: Czarna Wdowa – David Harbour uważa, że film wyjaśni decyzję Natashy z Endgame

Według wcześniejszych pogłosek, Scarlett Johansson ma ponownie wcielić się w rolę Natashy Romanoff w filmie mającym miejsce świeżo po wydarzeniach z Kapitan Ameryka: Wojna bohaterówCzarna Wdowa wprowadzi do swojego filmu takie gwiazdy, jak David Harbour,  Rachel Weisz, Ray Winstone czy Florence Pugh.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe – kolaż

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?