Czarna Wdowa – William Hurt pojawił się na planie!

Pojawiły się bardzo ciekawe doniesienia dotyczące filmu poświęconemu Natashy Romanoff.

William Hurt, czyli aktor odgrywający generała Rossa najpierw w The Incredible Hulk, by potem powrócić w trzeciej części Kapitana Ameryki – został zauważony na planie zdjęciowym filmu Czarna Wdowa. Jak wiadomo, akcja filmu toczyć się będzie po Wojnie bohaterów, kiedy to Romanoff stała się zbiegiem, zatem najbardziej naturalną teorią jest to, że Ross za nią podąża. Pojawiły się jednak także głosy, jakoby jego postać miała się pojawić po to, by zacząć budować Thunderbolts, swój specjalny oddział, i w jednej ze scen po napisach zwerbuje Yelenę Belovę.

Zobacz również: Avengers: Koniec gry – piękny plakat Thanosa od artysty koncepcyjnego Marvela

Za kamerą produkcji stanie Cate Shortland, która będzie mogła liczyć na aktorskie usługi: Scarlett Johansson (Natasha Romanoff/Czarna Wdowa), Florence Pugh (Yelena Belova/Czarna Wdowa), Davida Harboura (Alexiei Shostakov/Red Guardian), Rachel Weisz (Melina/Czarna Wdowa) oraz Raya Winstone’a, O-T Fagbenle i Oliviera Richtersa. Scenariusz przygotowali Jac Shaeffer oraz Ned Benson.

Czarna Wdowa, będąca częścią 4. Fazy Marvel Cinematic Universe, zadebiutuje w polskich kinach 1 maja 2020.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?