Advertisement

Czarna Wdowa – wyciekł fragment pojedynku bohaterek

Wciąż czekamy na pierwszy trailer produkcji poświęconej Natashy Romanoff. Póki co wyciekł kawałek pewnego starcia.

Czarna Wdowa będzie wypełniona scenami akcji, w których ścierać się będą tytułowe superagentki. Poniżej znajduje się fragment zaprezentowanej na D23 sekwencji. Nie pokazuje zbyt wiele i jest w kiepskiej jakości, ale daje pewne wyobrażenie, jak to będzie wyglądało.

Zobacz również: Czarna Wdowa na biało. Nowy kostium Natashy Romanoff!

W produkcji śledzić będziemy losy Natashy Romanoff rozgrywające się bezpośrednio po wydarzeniach z Kapitana Ameryki: Wojny boahterów. Była agentka KGB oraz S.H.I.E.L.D. nie podpisuje Protokołu z Sokovii i jest ścigana przez rząd, co sprawia, że musi szukać pomocy u starych znajomych, a dodatkowo na jej drodze stanie złoczyńca o pseudonimie Taskmaster.

Za kamerą produkcji stanie Cate Shortland, która będzie mogła liczyć na aktorskie usługi: Scarlett Johansson (Natasha Romanoff/Czarna Wdowa), Florence Pugh (Yelena Belova/Czarna Wdowa), Davida Harboura (Alexiei Shostakov/Red Guardian), Rachel Weisz (Melina/Czarna Wdowa) oraz Raya Winstone’a, O-T Fagbenle i Oliviera Richtersa. Scenariusz przygotowali Jac Shaeffer oraz Ned Benson.

Czarna Wdowa, będąca częścią 4. Fazy Marvel Cinematic Universe, zadebiutuje w polskich kinach 1 maja 2020.

Źródło: comicbookmovie.com / ilustracja wprowadzenia: Marvel Studios

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?